| aghatamedy a întrebat:

Am si eu o problema daca puteti sa ma ajutati cu un sfata.Am 17 ani si am un prieten de 8 luni de zile.il iubesc foarte mult.insa el acum 2 saptamani m-a inselat cu fsta lui prietena..in lipsa mea a fost la el cu o fata iar acea fata a plecat si el a ramas cu ea si a sarutato.am incremenit cand mi-a zis. dati-mi si mie un sfatstraight face

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Cine ti-a spus ca te-a inselat, daca a facut-o el, i-a in calcul ca te-ar putea testa si in plus daca il iubesti si acu a venit cu coada intre picioare, este demn de respectat, si lasa-l sa iti recastige increderea...i-a in calcul si varianta in care sa pui o prietena drept momeala, daca te inseala iar, renunta la el, vei suferi mai mult si mai tare mai tarziu. Succes

| aghatamedy explică (pentru price):

Pai faza a fost ca fosta lui prietena mi-a spus si el a comfirmat si a zis ca era ametit dar i-am zis sa nu ma mai caute ca nu se fac din astea mersi mult de sfat.

| price a răspuns (pentru aghatamedy):

Daca te iubeste, v-a lupta pentru tine daca nu, nu face nici o miscare, insa da-i de inteles ca are o sansa sa te obtina inapoi, dar ai grija sa nu suferi, nu merita nimeni lacrimiile tale

8 răspunsuri:
| loryluv a răspuns:

Daca asta ai auzit de la o asa zisa prietena sincer nu baga in seama. Sunt multe "prietene" care dau sfaturi de **** crede-ma. Eu am o relatie de 1 an si 9 lunistraight face si pe percursul relatiei propria mea verisoara inventa lucruri despre el doar sa ne certam si am crezut iar la cateva zile sa vad ca ii trimite mesaje..Deci sfatul meu nu crede pana nu vezi cu ochii taiwinking asa ca poti continua relatia dar sa nu pui prea mult suflet. pupici scumpa:*

| aghatamedy explică (pentru loryluv):

Multumesc de sfat:*

| Layla212 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii face un te pup pa pa daca te iubea nu iti facea asta.tu daca ai face asta el cum ar reactiona? mai sunt baieti...

| aghatamedy explică (pentru Layla212):

El insa e foarte gelos am avut un prieten si doar vb cu el si era gelos. eu cum sa reactionez acum

| loryluv a răspuns (pentru aghatamedy):

Daca nu te lasa nici amici sa ai...nu merita sa iti bati capul cu elwinking

| aghatamedy explică (pentru loryluv):

Multumesc:*