| eddward7 a întrebat:

Osa am o intalnire cu o fata... Ce sa ii cumpar pentru prima intalnire...big grin

10 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Un trandafir rosu sau ceva mai dragut.un crin alb(miros ataaat de frumos!).ii poti lua o ciocolata sau o cutie de bomboane pe care o va imparti cu tine daca e fata de treabalaughing

| Sara2 a răspuns:

Mai bine nu ii lua nimic, parerea mea este sa o inviti intr-un loc frumos si sa mancati o pizza sau sa beti un suc

| HolyPotato a răspuns:

Uite ce iti sugerez eu:
1.Cumpara un trandafir rosu sau alb (atentie! sa nu fie nici boboc dar nici foarte inflorit si ai grija sa-l pastrezi cum se cuvine)
2. Ia o bucatica de hartie crem,galbena,sau chiar alba daca de alta culoare nu ai cam de thinking marimea unui pachetel de servetele
-scrie cu un pix albastru (nu folosi din cele colorate sau cu gel, cel mai bine ar fi un pix cat de simplu si subtire) si scrie-i cateva cuvinte frumoase dar nu te lungi la poeme, doar cateva cuvinte semnificative uite cateva idei: "ma bucur ca te vad in sfarsit..." "clipele trec precum secolele fara tine" "pastreaza asta ca o amintire..."
3. Ia un chibrit si arde biletelul usor pe margine (pentru a parea putin rustic)
-Ia o panglica subtirica sau un snurulet (de culoarea trandafirului de preferat) si atasea-za biletelul de floare cu ajutorul acesteia
Va fi cu siguranta impresionatawinking Succes la intalnire!

| Amidepsi a răspuns:

O floare, una singura! Si sa fie delicata, afla si tu care e culoarea ei preferata.Si daca ii iei un trandafir vezi sa fie unul alb, e mai potrivit pentru prima intalnire.winkingBafta!

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Daca vrei sa fi romantic iai un trndafir. Eu cred ca rosu ar fi bine pentru ca simbolizeaza dragostea. Ai grija sa nu te dai prea mult la ea, adica sa incerci sa o saruti cum ai vazut-o si alte chesti.Iao incet, sigur va avea emotii.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Daca o intrebi de floare sau alt ceva sigur se va prinde ca nu e proasta.
P.S. Fetelor le place romantismul. Asa ca fi romantic. Plimbativa printr-un parc, iar la sf intalnirii o saruti.
Succes! Am cam deviat de la intrebarea ta... Sper ca te-am ajutat.

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Un hot-doglaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ar trebui nimicthinking dar o floare e potrivitahappy un trandafir alb sau o culoare delicatahappy depinde unde o sa se desfasoare intanlirea ca de exemplu daca e la un restaurant sau asa ceva mai romantic e potrivit trandafirul daca o sa iesiti cu bicicletele un suc e numai bunlaughing intelegi tuhappy bafta la intalnire

| radugabi2000 a răspuns:

Prima data o intrebi ce floare i place cel mai mult, dar sa nu se prinda k vrei sa-i iei una.