| Erik_7239 a întrebat:

Sal TPU, Sper ca ma puteti ajuta cu problema mea : Sunt cu o fata de aprp 2 ani si am fost despartiti 1 luna, in acest timp ea sa sarutat cu un baiat, dupa vreo 1 saptamana ne-am impacat si se comporta ciudat, ori e suparata, ori plictisita, se enerveaza repede, de 2-3 saptamana tot asa e straight face, se comporta ciudat cu mine, ea spune ca ma iubeste si chiar o cred. ne certam din nimicuri da ne impacam in mai putin de 1 ora laughing. cum sa fac sa se intelegem mai bine? cum sa vorbesc cu ea sa intelegeaga ca nu are rost sa terminam o relatie asa straight face. FUNDA + VOT. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Sper sa nu se ajunga la asta dar e clar ca ea nu te mai iubeste ca atunci poate poti sa o faci sa te iubeasca la fel poate incerci cu o cina romanticawinking

1 răspuns:
| OnnySky a răspuns:

In primul rand se vede foarte clar prin vorbele tale ca ea nu mai este intereasata de tine.Se mai si vede ca tu o iubesti incearva sa o uiti inainte sa fie prea tarziu si sa te distruga. Daca vrei sa continui relati explica-i ca o iubesti si spune-i ca faci un efort ca relatia sa ramana stabila.