| marianm a întrebat:

Buna dimineata.Am si eu o nelamure, in legatura cu prietena mea sau fosta nici nu stiu cum sa-i spun. Ne-am cunoscut acum 2 luni, la ea nu a fost dragoste la prima vedere in schimb eu o placeam de mult timp.La inceput nu a vrut nimic spunandu-mi ca sunt genul de baiat care stau dupa o fata numai pentru sex. Ceea ce nu este asa.Intr-un` final am reusit sa o pot convinge ca nu este asa cum spune. Pana la urma am reusit sa am o relatie cu ea.Ne certam mereu din nimicuri dar ne impacam. Ea ma mintit odata si am iertato`. ea stiind ca nu suport minciuna.ne-am impacat, totul era frumos. Apoi am mintito `eu sa vad daca ma poate ierta si ma iertat.Mai mult de 10 minute nu am tinut minciuna pentru ca ma framanta sa-i spun ca am mintit.In fine toate bune si frumoase.Azi m-am intalnit cu ea. era putin suparata ca o amanam sa ne intalnim dar nu o facem intentiont si pur si simplu asa s-a intamplat.Ma-m intalnit cu ea si era putin suparata. ceea ce nu mi-a recunoscut apoi m-am` jucat in parul ei macar sa aiba motiv si mi-a tras o palma. A fost groznit.Si-a cerut scuze, dar numai vrea sa ne impacam. Acum intrebarea mea este. Ma iubeste sau isi bate joc?

2 răspunsuri:
| deyutzaa_7457 a răspuns:

Sunt prea multe neintelegeri intre voi, ar fi mai bine sa nu mai continuati degeaba pentru ca va faceti iluzii degeaba, poate mai tarziu va fi mult mai grea despartirea dar nici in stres continuu nu poti sta happy

| xDianne a răspuns:

Te iubeste, chiar foarte mult altfel nu iti dadea aceea palma. Ii pasa, dar crede ca daca se va impaca cu tine, iar o vei minti, si nu ii place [ cui ii place minciuna? oh go on ] Incearca sa o faci sa creada ca iti pare rau. Uite o idee : Vorbeste cu una dintre prietenele ei si roag.o sa te ajute sa va intalniti,[ fara ca ea sa stie ], Propune-i prietenii ei sa se duca la plimbare cu ea si sa treaca prin locul in care v.ati cunoscut/ v.ati combinat. In acel moment tu sa vii la ea dandu`i un buchet de flori, sau daca nu e genu` asta, ceva mai interesant.[ o cunosti tu ], sa ii spui ca iti pare rau.
Succes!