| FirstState a întrebat:

Sal TPU, va rog sa ma ajutati, am cunoscut o fata, am placut-o, am vrut sa fac cunostinta cu ea dar am aflat ca avea prieten, peste un timp am gasit-o pe net si am inceput sa comunicam, suntem din orashe diferite, vorbeam pe net mult timp, au trecut aproximativ 3 luni, am intrebat-o daca ar dori sa ieshim undeva cind vin la ea, raspunso a fost pozitiv, se apropia timpu si eu am intrebat-o daca e de acord degraba sa ne vedem, dar nu s-a primit ca a plecat in alta tara, si din nou am inceput sa vb pe net, peste o luna am plecat la ea in oras, am intilnito la o disco de scoala, am dansat si atit, a doua zi eam propus sa ieshim, raspunso a fost ca eu nu sunt genu de baiat care ei ii places intrebarea este daca mai am ceva shanse? si de ce prima data era de acord? (imi place foarte tare de ea) va rog mai multe parerisad

4 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Ori ai facut tu vreo greseala ori daca nu ea vrea sa te incerce cu asta daca mai lupti pentru ea sau te lasi la mana ta.nu te lasa lupta si vei castiga.corecteaza-ti comportamentul in primul rand.nu face ceia ce stii ca nu ii place.eu am avut o situatie asemanatoare dar la mine a fost in timp ce faceam dragoste.si era prima data. mi-a zis ca nu ne potrivim dar mi-a zis-o din cauza ca nu era sigura cum m-am simtit eu cu ea. si a trecut un an si adoram clipele sa facem dragoste.deci femeia incearca mereu sa fie ea deasupra.succes.

| FirstState explică:

Ea m-a vazut de la inceput

| xXMomo185 a răspuns:

Probabil a vrut sa te cunoasca doar... Daca nu esti genul ei nu te mai complica... dar totusi mai incerca sa vorbesti cu eawinking

| anyska_5562 a răspuns:

Cred ca pur si simplu vrut cu tine.(adica sa te vada cum esti)parerea meaaa