| FirstState a întrebat:

am nevoi de ajutor, vorbeam pe net cu o fata de ceva timp, neam intilnit la o disco, am dansat putin cu ea, apoi ea a plecat, a doua zi am inceput sa vb cu ea pe net si am intrebat-o sa ieshim undeva la o cafea, suc, si mi-o raspuns ca nu poate urmatoarele 2 zile, am intrebat-o daca va avea o zi libera sa ieshim, mi-o raspuns ca o sa mai vorbim in orice caz, ce sa cred eu? sad imi place de ea foarte multsad

5 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunahappy
Poi.sincer de obicei cand fetele spun asta.inseamna ca nu vor sa iasa cu tine.sau cu altsi baieti.sad
Sau poate ma insel.ar fi mai bine sa mai vbesti cu ea.si sa nu prea insisti. Spune'i doar cand are timp sa te anuntewinking
Fetelor nu le place sa fii insistentwinking

Succes si sarbatori fericitelove struck
Fundita?batting eyelashes

| claus a răspuns:

Are deja un prieten. cu tine a vrut sa se distreze un pic. e clar ca esti in limba dupa ea, dar fata nu te vrea. las-o moale.

| biBii07 a răspuns:

Haii^^
Pai ar putea fii mai multe motive pentru. care nu iese cu tine.
1- Poate nu i-a placut compania ta la dico.
2- Poate nu vrea sa iasa deloc, cu nimeni, indiferent de persoana. Fetele aleg de cele mai multe ori momente de pauza.
3- Poate chiar e ocupata.
4- Poate nu ii place ideea ta cu cafeaua. Incearca sa o inviti la o activitate mai palpitanta :]
bafta! >; d

| bunny112 a răspuns:

Pai ori are pe cine, ori e prea timida si nu idrazeste sa iasa cu tine la suc ori ink nu epregatit s aiasa cu cine.succes poate cu putin efort o vei scoate si tu la suchappy

| vazelin a răspuns:

Sunt sarbatorile si normal ca nu poate iesi cu tine pentru ca pleaca poate cu familia laughing asteapta si tu dupa Craciun sau dupa revelion!