| FirstState a întrebat:

am nevoi de ajutor, vorbeam pe net cu o fata de ceva timp, neam intilnit la o disco, am dansat putin cu ea, apoi ea a plecat, a doua zi am inceput sa vb cu ea pe net si am intrebat-o sa ieshim undeva la o cafea, suc, si mi-o raspuns ca nu poate urmatoarele 2 zile, am intrebat-o daca va avea o zi libera sa ieshim, mi-o raspuns ca o sa mai vorbim in orice caz, ce sa cred eu?sad imi place de ea foarte multsad

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Lasa timpul sa decida. Daca va avea timp, probabil te va cauta ea.Cred ca ai facut mai mult decat suficient.

| gigiro a răspuns:

Mie mi se pare ca aceasta fata e o fata cu capul pe umeri. Nu poate sa se arunce in bratele tale numai pentru ca v-ati intalnit o singura data. S-ar putea sa-i placa sau nu, de tine, dar pentru a afla.trebuie sa o intrebi, discret, sa nu o bombardezi. Poti sa-i lasi mesaje delicate pe net, sa-i arati ca tii la ea, ca nu-ti este indiferenta.

| BlueHusky a răspuns:

Da-i timp, daca vrea stie unde sa te gaseasca.

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Mai acorda-i putin timp daca o placi si o respecti;-), poate e ocupata acum cu sarbatorile, dar daca ii vei acorda putin timp o sa inteleaga ca ai respectat-o si ai asteptat-o. Daca vezi ca nu iti mai da nici un semn intreab-o sincer daca are pe cineva sau nu.

Succes:-)