| FirstState a întrebat:

Sal TPU, va rog sa ma ajutati(daca se poate mai multe raspunsuri), am cunoscut o fata, am placut-o, am vrut sa fac cunostinta cu ea dar am aflat ca avea prieten, peste un timp am gasit-o pe net si am inceput sa comunicam, suntem din orashe diferite, vorbeam pe net mult timp, au trecut aproximativ 3 luni, am intrebat-o daca ar dori sa ieshim undeva cind vin la ea, raspunso a fost pozitiv, se apropia timpu si eu am intrebat-o daca e de acord degraba sa ne vedem, dar nu s-a primit ca a plecat in alta tara, si din nou am inceput sa vb pe net, peste o luna am plecat la ea in oras, am intilnito la o disco de scoala, am dansat si atit, a doua zi eam propus sa ieshim, raspunso a fost ca eu nu sunt genu de baiat care ei ii place intrebarea este daca mai am ceva shanse? si de ce prima data era de acord? mai are rost sa vb cu ea pe net?(imi place foarte tare de ea)

5 răspunsuri:
| MiniEmoTion a răspuns:

Daca tie iti place de ea, nu te lasa! Am auzit de multe povesti (REALE) in care, la prima vedere x nu il placea pe y, dar dupa ce y a perseverat, x il iubea pe y. Incearca sa socializezi cat mai mult cu ea, prima oara era de acord probabil pentru ca vroia sa te cunoasca, fiind foarte curioasa.
Nu renunta, daca da semne ca nu vrea DELOC, adica te respinge din toate punctele de vedere(FATA IN FATA, MESSENGER, MESAJE, TELEFON)Atunci e cazul sa renunti
Spe ca ti-am fost de foloshappy
Inca mai ai sanse
funditasmug?

| MiniEmoTion a răspuns:

Probabil ca are treaba, sau... vorbeste cu prietenele ei, si uitathinking
Daca stie ca o placi, probabil te tine sub papuc

| FirstState explică:

Nicio data nu mi-o scris ea prima pe net, mereu eu trebuie sa incep conversatiasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tea testat de aia a acceptat prima data, ala a fost un refuz clar, in mod normal ar trebui sa numai insisti daca a fost unu nu categoric.

| denisamelisa123 a răspuns:

Iti stiu povestea ta dar eu nu am avut nicio data de care sa imi placa mie de cineva dar eu sunt o fata si te pot ajuta uite cum facem, o fata accepta prima data sa se intalneasca cu un baiat deoarece este curioasa cum arta cum e dar a doua oara mai cam refuza ca sa vada daca tot insisti si daca a treaia oara inca a refuzat asta inseamna ca nu te mai place dar stai ca dureaza timp pana cand sa o convinji cu iubirea deci asta-i este tot FUNDA! daca vrei bagama pe lista de friends si poti sa vb cu mine orce problema ai chiar si altii care citesc sa ma baga pe lista de friends si raspunde si la intrebarea mea cu micro voltslaughing