| Loola_4761 a întrebat:

.happy vin cu inca o problema.Deci eu eram cu gasca de fete afara ...si X vine cu gasca de baieti.Baietii stau cu fetele de obicei stiti big grin si am stat toata ziua afara cu totii. Bun, acum se facuse seara si a inceput sa ploua. X ma lua cu : " mony mony mony mony" stiti ca toti se " ciondaneau" si noi eram ultimi care mai eram in ploaie ca ceilalti se odihneau si eu ii dadeam palme si el nu ma lasa deloc. Credeti ca ma place? Imi este frica sa fiu cu el deoarece el a fost cu multe si le'a lasat stiti si imi este frica, voi ce spuneti? :X:* funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te placa, asteapta pana afli sigur.Nu vad de ce sa-ti fie frica? De ce nu te gandesti ca tu,poate esti diferita de toate celelalte si ca te vei potrivi cu el mult mai bine decat ele? Fa, in mintea ta, o scurta comparatie intre tine si ele si lasa complexele de inferioritate.

4 răspunsuri:
| fazu a răspuns:

Prezervativ anticonceptionale.sau sa nu fi cu el

| AlEsWeEt a răspuns:

Fa ce te indruma inima...

| Carah a răspuns:

Poate el isi bate joc de tine si daca nu simti ceva pentru el degeaba ai incerca o relatie doar pentru simplul motiv ca iti zice"Mony Mony".

| Simplu_2399 a răspuns:

Au zic sa mai astepti si sa vezi ce ii puie mintea, sa il cunosti maine bine, si poate cunosti vre`o fata cu care a fost si daca vrei iti pui o prietena buna sa o intrebe pe aia de el poate afla ceva, etcwinking

Eu zic sa nu te avanti asa dintr`o data intr-o relatie.