| Bopifoso a întrebat:

Sal(ut) TPU.

Recent (1-2 zile) i-am dat follow unei tipe pe o retea de socializare si de atunci am inceput sa schimbam cateva vorbe laughing Noi ne cunoastem mai mult de la scoala, nu prea am vorbit pana acum. Mai mult glume si chestii, ce ne place, ce nu ne place, etc.
Stiam de la scoala ca ii spusese unei prietene "da' la voi in clasa sunt multi baieti draguti, spre exemplu: e *nume*, *nume* e asa, e asa, etc" (nume = eu laughing )

Pe tellonym i-am dat mesaj (subiectul nu are legatura cu asta, oricum, i-am spus cine sunt) si mi-a lasat o inima.

E destul de draguta cu mine din ce-am vazut, la un moment dat m-a intrebat: "staaai, tu esti *nume* ala super *așa*?" (caracteristica pozitiva).

Nr. 1: Credeti ca ma place? Eu asa zic, dar poate-mi place mie sa cred asta.
Nr. 2: Credeti ca e vreo problema avand in vedere diferenta de varsta de 1-2 ani? (ea e mai mare)

Seara faina, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

1. Sunt șanse să te placă, dacă vrei să fii cu ea mai insistă.
2. 1-2 ani nu e o diferență mare, nu e un impediment să te refuze.

| Sofer a răspuns:

Poate te place, vorbeste cu ea invit-o la un suc.
Nu e problema varsta.

| saresipiper a răspuns:

Poate te place dar fata are experiență din ce spui tu și nu cred că e genul acela pe care să o duci de nas, mai degrabă invers.
ce vrei tu de fapt de la ea? o relație? trebuie să vezi dacă nu cumva e genul de fată care vorbește așa cu toți băieții, pana nu esti sigur, nu iti fa prea mari vise