| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Vi s-a intamplat sa va indragostiti de cineva si sa nu stiti de ce? Parca inima va indemna sa va ganditi la persoana asta tot timpul fara un motiv anume?

13 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Aligator, cand te indragostesti cu adevarat de cineva chiar nu stii de ce. Oricum, raspunsul meu este: da, m-am indragostit fara nici un motiv si inca iubesc din acelasi "motiv". Asta e dragostea.

| NimenixD a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. Este o senzaţie ciudată dar şi amuzantă în acelaşi timp.
Şi uneori stau şi mă gândesc ce-am văzut la acea persoană şi nu-mi vine în cap niciun răspuns. x_X

| Metempsihoza a răspuns:

Orice om indragostit pe care l-ai intreba de ce e asa ti-ar spune o serie de lucruri care ii plac la persoana respectiva, dar niciodata nu ar reusi sa spuna ce l-a facut mai exact sa se indragosteasca

| BlackheartQueen a răspuns:

Da,mi s-a intamplat.a fost greseala mea preferata

| EmotionalKoma a răspuns:

Da..asta te raneste de cele mai multe ori! sad

| neutrino a răspuns:

Cand te indragostesti stii de ce? Poti sa si planifici cand te indragostesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Mai devreme sau mai tirziu, toti trecem prin aceasta perioada.Numai bine.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai cand te indragostesti de cineva nici macar tu nu stii motivul, doar te trezesti ca iubesti acea persoana.
Deci da, te poti indragosti fara sa stii de ce.
Te gandesti mereu la acea persoana - tii foarte mult la ea.

| 1Mihai1 a răspuns:

Da!

| EUBMV89 a răspuns:

Cand iubesti pe cineva si nu stii de ce aia este iubirea adevarata. Cand iubesti pe cineva nu trebuie sa ai un motiv pentru asta pur si simplu iubesti, sufletul tau vrea acea persoana fara nici un motiv anume, inima ta il/o accepta asa cum este. Ii iubesti defectele si calitatile fara nici un motiv anume. Asa este iubirea adevarata.

| rusel a răspuns:

Normal! e frumos lucrul adica sentimentul, inima te face sa te gandesti la ea intruna asa intr-o data iti vine

| Butterfly2012 a răspuns:

Daap!

| noneeeee a răspuns:

Da,e o senzatie unica