| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Vi s-a intamplat sa aveti multa chimie cu o persoana pe care o stiti doar din vedere? si totusi ea sa tina un dimp indelungat chiar daca acestia 2 nu au facut cunostinta? funda!

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, mi-a placut mult de o fata pe care o stiam doar din vedere, ne vedeam periodic timp de cativa ani. Mi se parea ca si ea ar avea "ceva" pentru mine, dar nu am avut niciodata curajul sa ii spun ceva. La un moment dat am avut ocazia sa facem cunostinta, am stat de vorba si am aflat ca si ei ii placuse de mine. Insa ce pacat, era prea tarziu deja. Mi-ar placea sa pot da timpul cu ani in urma si sa ii pot spune un "buna" insotit de un zambet, atunci cand m-as fi intalnit in autobuz cu acei superbi ochi caprui.

| RAY a răspuns:

Da mi s-a intamplat doar din vedere sa simt ceva pentru o persoana din pacate in loc sa lupt pentru ea m-am dat batut

| December a răspuns:

Da. Am avut senzatia asta mai de mult cu o fata pe care o vedeam foarte des in autobuz sau pe strada pe care mergeam spre servici. Nu stiam cu o cheama, nu am vorbit niciodata, dar ne uitam unul la altul de fiecare data cand ne "intersectam". Daca as putea sa ma intorc in urma cu vreo 7 ani as intra in vorba cu ea macar de curiozitate. happy.

Răspuns utilizator avertizat
| lucretian a răspuns:

Buna. mi s-a intamplat sa am multa botanica cu o persoana. la chimie am ramas corigent tot timpul.