| Ryana_4764 a întrebat:

vreau sa va intreb daca este posibil sa ramai insarcinata dupa un contact sexual protejat chiar daca a doua zi ti-a venit menstruatia? Cit de mare este probabilitatea unei sarcini/?

mrs tuturor!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua programata (a fost regulata), riscul de sarcina este practic zero.

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

@Lally, mi-ar fi rusine sa spun ca sunt purtatoare de vagin daca as fi in locul tau... Stii ca atunci cand sangerezi in timpul menstrei dai afara ovulul/ovulele nefecundate? Putina logica...

| PredatoR a răspuns:

Stai linistita, nu e posibil daca ai facut protejat, sansele sunt infirme spre deloc.

| Krista_2861 a răspuns:

Test de sarcina oricum primele 3 luni de sarcina vine ciclu