| lover_5693 a întrebat:

Sall.Am 14 ani.Sunt impreuna cu un baiat de aproape 3 luni...pana acum nu a deschis nici un subiect asemanator celui de aseara:M-a intrebat daca il mai iubesc, eu i-am spus ca il iub si l-am intrebat daca si el ma iub, iar el a spus ca ma iubeste dar eu nu ii dau sansa sa imi arate asta; apoi l-am intrebat ce vrea sa spuna cu chestia asta.si a raspuns ca vrea o relatie mai amoroasa. dupa cateva min m-a intrebat ce inteleg eu printr-o relatie.doar intalniri, pupici si atat? Eu i-am spus ca nu sunt in stare de asa ceva si vom pune punct! iar dimineata imi trimite msg ca nu stie ce a patit aseara, nu stie ce l-a apucat si ma intreaba daca mai avem vreo sansa pentru a fi impreuna! c sa fac? app El are 17)

Răspuns Câştigător
| Anelise_2071 a răspuns:

Clara prefacatorie! El isi doreste o viata sexuala cu tine! Baietii numai la d-astea se gandesc dupa varsta de 12-13 ani! Tu inca nu esti pregatita. daca te iubeste trebuie sa te astepte sa fii gata pentru asta.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca era un motiv de despartire faptul ca baiatul incerca sa te seduca!

Nu prea cred ca il iubesti asa de mult pe cat spui din moment ce i-ai dat cu flit inca de la prima incercare!

El chiar te iubeste ca altfel nu se umilea rugandu-se de tine sa il ierti!

Esti mica, dar invata din mers ca un iubit nu se tine pe uscat toata viata!
Daca nu esti pregatita si pentru alte lucruri atunci nu mai lega relatii sau stai cu cei de varsta cu tine!

Tu ai fost imatura in cazul pe care l-ai expus!

Abh
| Abh a răspuns:

Ai grija, nu te grabi sa iti incepi viata sexuala, tocmai a murit o fata de 15 ani, gravida de 5 luni, pe care parintii au dus-o la ginecolog pentru avort.

| ELD a răspuns:

Eu zic sa te gandesti bine inainte de a face un pas.Nu crede doar in vorbe, crede si in fapte...Cum se poarta el fata de tine? E delicat, se poarta frumos cu tine, etc. Sti cum sunt baietii azi:te vor azi daca nu le dai ce vor adioshappy...

| anku_4442 a răspuns:

Gandeste-te bine inainte sa faci ceva ce mai tarziu vei regreta.Analizeaza-l cum se comporta cu tine si pana la urma ai doar 14 ani stii e cam devreme insa acum decizia e a ta.Baietii la varsta asta sunt mult prea vulnerabili incearca cam tot ce prind.(intelegi u). Ti-o spun pentru ca eu m-am ars mie nu a avut cine sa imi spuna asta.Si crede-ma nimic nu o sa doara mai mult pana in momentul in care faci ce faci cu el si apoi o sa te dezamageasca.Baietii la varsta de 17-20 sunt cei mai tampiti crede-ma ca stiu ce spunhappy