| lover_5693 a întrebat:

Sall.Am 14 ani.Sunt impreuna cu un baiat de aproape 3 luni...pana acum nu a deschis nici un subiect asemanator celui de aseara:M-a intrebat daca il mai iubesc, eu i-am spus ca il iub si l-am intrebat daca si el ma iub, iar el a spus ca ma iubeste dar eu nu ii dau sansa sa imi arate asta; apoi l-am intrebat ce vrea sa spuna cu chestia asta.si a raspuns ca vrea o relatie mai amoroasa. dupa cateva min m-a intrebat ce inteleg eu printr-o relatie.doar intalniri, pupici si atat? Eu i-am spus ca nu sunt in stare de asa ceva si vom pune punct! iar dimineata imi trimite msg ca nu stie ce a patit aseara, nu stie ce l-a apucat si ma intreaba daca mai avem vreo sansa pentru a fi impreuna! c sa fac? app El are 17)Dau fundita

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Pai era datoria lui sa incerce. e barbat(ma rogoh go on). dar si-a dat seama ca nu-i merge cu tine, si decat sa te piarda se potolestebig grineu i-as mai da o sansa. dar daca insista, desparte-te de el.esti prea mica si sunteti de prea putin timp impreuna ca sa va "bagati" in treburi mai serioasehappybafta:*!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fii sincera cu el. Probabil te-a testat. E logic ca nu ai cum sa-l iubesti dupa 3 luni de relatie, ca inca sunteti la etapa tatonarilor, a simpatiei, a instalarii primelor sentimente firave. Nu e nimeni nebun sa creada ca in 3 luni se pot construi sentimente durabile. Nu mai fi speriata, recunoaste ce simti cu adevarat.

| alonet a răspuns:

Ca idee sa ai grija ca dupa cum zicea zasha68 a incercat si daca nu i-a mers va veni cu alt siretlic al baietilor, "castiga-i increderea, fa-o sa te iubeasca, excita-o, si lasa-o sa isi doreasca" asta ca sa nu fie ei cei ce zic "hai sa o facem"! si uite asa inca un bonus la ei in carnetelul de "
trofeee"

| Kitty a răspuns:

Majoritatea de varsta aceasta (17) au numai sex in cap. Deci am zis majoritatea... pentru ca sunt muuulte tipuri de baieti. Bun, eu i-as mai da o sansa ca totusi a zis:"nu stiu ce m-a apucat aseara". Dar tu sti cel mai bine cum e el de fapt, cum se comporta cu tine, daca iti acorda atentie, daca poti avea incredere in el, si tu in functie de asta vei hotari ce vei face. ok? Nu cred ca va mai bate apropouri cu privire la ce ti-a zis aseara. Poate isi doreste ceva mai mult, dar daca tine intr-adevar la tine, va avea rabdare.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ii mai dai o sansa! Daca nu mai face chestii de genul acesta, este ok, dar daca mai face, cred ca ar trebui sa inchei relatia cu el.
Poate in seara aceea i se urcasera hormonii la cap, iar a doua zi si-a dat seama ce prostie a putut sa faca.
In general este bine sa ierti cu conditia sa nu se mai repete!
Sa ai o seara placuta!

| Mirela a răspuns:

Spune. i de pe acum ca nu estii dispusa sa. i oferi mai mult decat saruturi, intalniri etcwinkingsi daca te iubeste v. a intelege. :*

| tia a răspuns:

Nu te lasa intimidata de insistentele lui fata de asta. Nu cred ca o sa inceteze, mai devreme sau mai tarziu tot o sa-ti ceara asta, mai direct decat a facut-o acumwinking
Crede-ma ca stiu ce vrb. Asa fac toti. Ai grija.
Bafta!

| CarlaElena a răspuns:

POi. e mai mare ca tine si e nOrmal sa se gandeasca la lucruri mai meriOase.Eu zic sa vorbesti cu el si sa-i mai dai O sansa.

| BybyBlondina a răspuns:

Gaseste-ti un prieten de varsta ta.
La 17 unui baiat ii sta gandul la sex.
Ai grija de tine...esti prea mica sa 'i te oferi' si iti spun ca nu merita.
Gandeste-te. un baiat la varsta n-are ce cauta cu fete de varsta ta, decat daca nu-i un pervers.
Pretuieste-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu am 14 ani iar prietenulmeu 17 dar nu m-a intrebat nici odata daca il mai iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah nu te supara si pr mew a incercat asta de multe ori d a l-am refuzat e baiatoh go onwinking