| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

Sall am o fata in clasa cred ca este cea mai frumoasa din scoala multi ziclaughing.BUN pai noi nu prea vb dar ne uitam unul la celalat adica la ore ne mia unim privirile de cateva ori am prins-o ca se uita la mine ea cum sta in spate si eu in fata mai intorc capul si o prindlaughing daca eu vb cu prieteni in clasa si ea este acolo eu vad cu coada ochiuluilaughing ca se uita la mine dar problema este ca nu prea vb eu mai iau fetele in brate mai vb cu ele dar cu ea nu si in ultimul timp am vaz ca face complimente la un baiat de la mine din cls. apai nu mai stiu ce sa cred oare ma place sau nu? ast un rasphappy

8 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Tot ce e posibil sa te placa, dar se poate si sa nu te placa, doar ii atragi atentia cu ceva anume. Eu zic sa te imprietenesti cu ea... si cu timpul o sa afli, daca o iei direct ai putea sa esuezi si sa-ti fie jena de ea, deoarece iti e colega! Succes!

| Hevnoraak a răspuns:

Păi e posibil să te placă, dar dacă tu nu dai semne că împartăşeşti acceleaşi sentimente plecă în altă direcţie.Singura soluţie e să o întrebi dar numai după ce ajungi să o cunoşti puţin.

| PsihinG a răspuns:

Exista un singur mod de a afla daca te place sau nu, vorbeste cu ea si arata-i ca o placi, poarta-te ca si cum ai vrea sa o cuceresti si vezi ce reactie are.

| noname29 a răspuns:

Deci e clar ca un husky nul invinge pe pitagora?! funda? :*

| bogdan230 a răspuns:

Pai eu spun ca nu neaparat daca ii face lu" altu complimente te place, poate ca pe tine te place, dar ii e greu sa recunoasta ca si tie ca ai spus ca nu prea vb uh cu fetele deci cred ca te place pe tine happy. Funda?big grin

| BassBoost a răspuns:

Daca stai sa te uiti inseamna ca esti prost! uite cum faci daca e buna rau are si fite... vorbeste cu ea dar sa nu pari atras de ea la inceput sa para putin ca ti pasa pana te baga in seama dupa sa pari mai indiferent happy asa ii scoti fitele din cap!

| erykasymonyka a răspuns:

In primul rand as vrea sa te intreb in ce clasa esti? in al doilea rand ar trebui sa vorbesti cu ea sunt fata...atunci cand ne place de cineva si respectivul observa noi speram sa faca el primul pas daca tie iti place de ea ar trebui sa vorbitzi poate ca ea face complimente altui baiat fiindca vede ca tu le iei in brate pe celelalte fete iar pe ea nu o bagi in seama