| I0nutzU a întrebat:

Sall.am o problema la calculator.de ceva timp se stinge si se aprinde monitorul cand calculatorul este mai incarcat de ex:ma joc ceva pe un site, jocuri gen:gta sau altele nu pot ca se vad ca,,,, placa video e buna dar nu stiu ceare de la un timp, plz ajutati-ma scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

E posibil sa fie placa video, desi nu iti vine sa crezi! Daca ai cooler pe ea uite-te daca mai functioneaza sau se opreste!

Daca ai monitor LCD e posibil sa fi ramas fara lichid la el si de-aia se face img neagra si apoi isi revine in ceva timp!

E posibil sa fie de la rami! Incearca alta placuta de rami/schimba placuta respectiva in alt slot(sau depinde cate ai)\
funda?

2 răspunsuri:
| Kadoom a răspuns:

Incearca sa-l reformatezi. Poate merge, nu sunt sigur

| I0nutzU explică:

App: am reinstalar windows-ul am schimbat draiverele placi video