| Mwhahahaa a întrebat:

Am o problemă cu calculatorul. E pornit, dar uneori mi se stinge monitorul aiurea, nu ştiu de ce...Se stinge iar după un timp se aprinde din nou.
De ce oare?

2 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Ori de la caldura, ori are niste hmm erori.incearca sa dai odata pe butonul ala care arata cu un fulger. i va da "un voltz" si ar putea sa-si revina. Vei gasi tu un Butuon sau o optiune pe MENU la Monitor in fata.si iti apare.ar trebui sa faca ceva. Daca nu inseamna ca e defect sau ceva din spate.

| hiphopbeatz a răspuns:

E posibil sa nu mai faca contact.

pace!