| I0nutzU a întrebat:

Sall. am scapat de temperatura si durere de cap si de la 5 dimineata ma loat o durere de burta cum nu am mai avut foarte ciudata. cum ma ridicam din pat mai dura 5 minute durerea si cum ma puneam din nou in orice pozitie reaparea a trecut o zi si inca ma doare, ma duc des la toaleta adica am diaree si nu stiu ce sa fac ca sa scap de durere plz ajutati-ma dau funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| denismaria92 a răspuns:

Esti stricat la stomac. Cine stie ce ai mancat. Mananca paine prajita, bea multa apa.Asta este parerea mea