| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor zicetikmi si mie ce sa fac, sunt pe rosu si ma doare burta ingrozitor, inainte cand ma durea ma puneam in pat si stateam intr-o pozitie fara sa ma misc si incercam sa suport durerea dar acum ma doare asa de tare ca nu pot sa rezits, ma agit prin camera si nu stiu ce sa fac, am luat o pastila dar nu merge, va rog mult ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa mi s-a intamplat si mie o data si exact asta faceam si eu.ma durea asa de rau incat nu puteam sa stau locului de durere si am luat si pastila nu stiu daca de la ea mi-a trecut am luat nurofen...eu de ex dupaa ce am luat medicamentul a trebuit sa merg in graba undea si am mers si peste cateva minute mi-a trecut eu cred ca e buna putina miscare chiar daca suntem in acea perioada nu inseamna ca nu trebuie sa facem nimic niste exercititii usoare si un pic de muzica ceva ce-ti place ar fi numai bun!
mult succes apropo nici stresul nu-i prea bun aia te face sa te doara si mai tare

2 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

De unde sa stim noi? ia vitamina ca ca ajuta sa stopeze si gta... poate iti trece. Funda? ca altceva nu am ce sa iti zic.

te iti trece? daca zici ca cu pastile nu merge... sad

| bubulik a răspuns:

Ea un nurofen sau antinevragic si mai este ceva tot ca antinevragicul