| Anne_1161 a întrebat:

Sall! am si eu o problema... am fc`o cu prietenul meu in ianuarie, iar luna trecuta mi-a venit, dar luna asta nu.in schimb miercuri mi-a curs putin sange, la fel si joi pana luni dar nu m`a durut deloc burta si inainte ma durea chiar fff tare si chiar am stat app o ora p gresie in picioarele goale si tot nu m-a durut. in acea vinere am fc`o cu prietenul meu si de fiecare data ne-am protejat. si tin sa mai anunt ca am fost racita si am luat antibiotic luna aceasta. am ramas insarcinata?crying sau. c e cu mine?crying astp un raspsad multumesc:*

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca te-ai protejat corect si ati avut grija cu igiena,slabe sanse de o sarcina.

Dupa ce o faci,menstra nu mai e aceiasi, pot disparea durerile, etc.Asta iti zic sigur.

Eu zic ca esti tu speriata si atat,ca menstra tot ti-a venit de miercuri pana luni, deci... daca nu era roz, nu ai de ce sa te stresezi atat!

| alexutza003 a răspuns:

Cel mai bine faci un test este cel mai sigur pentru ca atunci cand ramai insarcinata unele femei sangereaza putin

| membrugirl2010 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata.

| Kazimir a răspuns:

Sper ca ai ramas.

| illegalb0y a răspuns:

S-ar putea sa fii ramas, cel mai bine e sa iti faci un test de sarcina si/sau sa consulti un medic ginecolog.

| Anne_1161 explică:

Msk l toti pentru raspunsuri:*
am fc testul d sarcina si mi-a iesit negativ >; d<

si. "IloveKazimir" sugi plawinkinglaughing)laughing)

| CrIsSy_1084 a răspuns:

Poi sincer nu stiu ce sa-ti spunhappySigur v-ati protejat? Daca v-ati protejat nu cred ca ai motive de ingrijorarehappy.Mi s-a mai intamplat si mie sa-mi vina o luna da, o luna nu.Eu am intrebat pe cineva de la spital si mi-a spus ca nu este neaparat motivul acesta, ci poate sa fie pe baza stresului, ingrijorarii sau ai racit pur si simplu.Stai linistita:*:*:*pop