| SmecerashU a întrebat:

Sall am si eu o problema, imi place de o fata i-am spus ca o plac pe mess dar nu ma crezut cum sa-ai dovedesc? dau funda!

Răspuns Câştigător
| Damy0303 a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de ea, sa stai mai mult prin preajma ei, so imbratisezi, sa vorbesti mai mult cu ea ca ea sa-si dea seama ca-ti place de ea.

| SmecerashU explică (pentru Damy0303):

O sa incerc asa mersi pentru ajutor

6 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Insistahappy plus invit-o lao plimbare, cevahappy

| neutrino a răspuns:

Da-ti cuvantul de onoare si atunci sigur vei fi crezut.

| ywar a răspuns:

Ii arati arhiva de mess! dar de ce trebuie sa spuna tinerii pe mess ca plac pe cineva? ma intreb!?

| Cineva54321 a răspuns:

laughing Puteai sa-i dai link la intrebarea asta de pe TPU si sigur te credea laughing

| Ariel4allz a răspuns:

Salut. Incearca sa vorbesti cu ea fata in fata, nu pe messenger/facebook/telefon. Spune-i in fata ceea ce simti pentru ea.