| Leutzzu a întrebat:

Sall deci acum am sa va prezint povestea mea intreaga. sa incep, ma numesc leonard am 12 ani si imi place de o colega de clasa acum vreo saptamana i-am spis ca o plac dar atunci eram cu inca doi prieteni si cand i-am zis radeam si ea a crezut ca o pacalesc si m-a refuzat apoi dupa o saptamana mi-a zis ca m-a refuzat deoarece a crezut ca glumesc si a zis ca daca ai dovedesc o sa fie cu mine faza e ca nici nu stiu cum sai dovedesc si nici nu prea am nici asa mult tupeu eu de felul meu sunt mai timid eu tin la ea enorm are tot ce mi-as putea dori de la o fata e perfecta de asta ma si pierd vreau cat bai multe pareri dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| ionutZzG30 a răspuns:

Staio cu ea caut-o sun-o trimite-i smsuri iai o floare si du-te la ea parinti ei no sa spuna nimic pentru ca sunteti mici happy si o sa va creada simpatici happy

| marya868686 a răspuns (pentru ionutZzG30):

Poate o sa zica ceva de genul "nu e posibil sunteti copii"

| marya868686 a răspuns (pentru ionutZzG30):

De ce nu vreti sa va mai jucati voi 2-3 ani cu jucarele, iar apoi trece-ti la intalniri

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Of, te așteptăm cu această întrebare când începe școală. Acum distrează-te.

| Leutzzu explică (pentru h3r):

Pentru ce sa astept pana in toamna?

| h3r a răspuns (pentru Leutzzu):

Că o vei vedea la anul.

| Alexaaxc a răspuns:

Ii cumperi un trandafir, o bagi in seama zilnic, o inviti la o plimbare si o intrebi lucruri despre ea.

| Andalinda a răspuns:

Apropie-te de ea sustine-o daca e implicata intro cearta sau iai apararea, fai un cadou nu stiu asa face iubitul meu si cred ca de ajuns sa imi dau seama ca ma iubeste