| anim a întrebat:

Sall, asi avea nevoie de niste pareri sincere si care sper sa ma ajute.Toata chestia sta in felu urmator:am o relatie de 2 ani in care am trecut prin destul de multe amandoi si am gresit destul de mult amandoi, de 2 luni am fost despartiti 2 zile dar ne-am impacat...in mare ne certam din porcarrii care nu isi aveau locu.La inceput nu erau aceste minicerturi, sa zic in primul an de relatie dar dupa aceea parca ceva a intervenit, parca nu ne mai potriveam impreuna. Dupa despartirea aceea de 2 zile, ea era alta persoana pur si simplu, toate bune i-am acceptat orice a facut rau si am facut cat am putut sa fie multumita si sa fie bine. m-am injosit de mii de ori doar ca sa fie bine.Ieri surpriza, ii era rau de dimineata.cand ne-am vazut era schimbata total.banuiam ca ii din cauza starii pe care o are si am inteles-o, cand am vorbit seara la telefon ea imi spune ca nu mai poate.ca vrea sa fie singura toata viata, ca nu mai vrea o relatie, ca nu se mai simte confortabila in relatia asta si ca nu doreste sa ma tot raneasca si sa ma chinuie. Dupa ceva insistente din partea mea a spus ca vrea doar o perioada in care sa fie singura si dupa aia o reluam de la capat, in aceasta perioada noi sa ne auzim la telefon saptamanal.Mentionez ca nu exista posibilitatea sa aiba pe alticineva sau chestii de genu asta.Intr-un fel mi frica sa o las cat vrea ea fara sa insist ca sa 'uite' de mine.Scuzati de 'eseu', sper ca o sa intelegeti.Cat mai multe sfaturi va rog! Nu am idee ce sa fac. Exclus sa-mi caut alta.Va multumesc! Era sa uit, eu am 20 de ani iar ea 17ani.Aseara avea la status ceva de genu 'libertate"

Răspuns Câştigător
| 4ever_5725 a răspuns:

Pai sincer ai face bine sa-ti cauti pe alta ca asa sunt pustoaicele astea de 16, 17 ani se plictisesc repede de acelasi baiat...dar mai intai incearca in perioada asta de libertate cum a scris ea sa o faci geloasa sa-ti dai seama daca te iubeste sau tot s-a terminat sta cu tine doar ca insisti tu! daca vrei sa vb mai mlt ia id meu nicoleta_the_best28.bafta funda?

1 răspuns:
| Roxx_4062 a răspuns:

Poi tipa s-a plictisit de tine, si nu vrea sa-ti faca rau, ti-a zis-o intr-un mod mai dragut happy