| claudiu_9632 a întrebat:

Sall.asi avea si eu nevoie de ajutorhappy deci eu si iubita mea vrem sa incercam ceva nou: sex anal.(i-am propus eu si ea a acceptat, deci e si ea de acord). dar am incercar de vreo 2/3 ori si cand incercam sa o bag aproape plangea de durere cu toate ca foloseam lubrificant, deci o lasam balta( tin la ea si nu vreau sa supere!) acum eu va rog sa-mi spuneti si mie cuum asi putea face sex anal in acel mod incat sa nu o doara asa tare? dau funda, iar la ceilalti vot!

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca tineti neaparat, atunci sa nu faceti prea des, mai ales pentru sanatatea ei, si evita sa ejaculezi inauntru, foloseste sexul anal doar pentru scurt timp, ca pe un condiment. Trebuie foarte bine lubrifiat locul, obisnuit treptat, foarte lent pentru a-i fi si ei confortabil si folositi pozitii in care muschii sa ramana relaxati. Nu e ceva ce sa faceti energic sau in graba, e o zona sensibila si cu mari riscuri de infectii - si clar ca nu e lasata de natura pentru asta. Dar fizic, evident, e posibil si destui o practica. Atat timp cat nu afecteaza sanatatea si ambii-s multumiti, e ok. Mare atentie la igiena si procedeaza cu rabdare si blandete.

5 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Mai bine nu incercati. Nu este un lucru foarte placut.

| coliflor a răspuns:

Nu pot sa cred...

| gogupantof a răspuns:

Incercati sa folositi un lubrifiant conceput pentru asa ceva, se gaseste la sex shop-uri sau pe site-urile de profil. Daca nici asa nu merge lasati-o balta, se lasa cu fisuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu nu va inteleg da ce vaginul numai e bun a expirat moda daca fata plangea tu inca o mai incerci faceti si voi normal plus ca analu favoriziaza hemoroizi se trezeste cu hemoroizi de tanara sau cu boli grave clau sa nu te superi dar asta e parerea mea

| ML001 a răspuns:

Inainte trebuie preludiu cateva minute...pe urma incepi. Daca nu ii place, nu o faceti si gata.