| julieta_love a întrebat:

Ajutati-ma va rog ce as putea face eu acum, iata am un prieten cu care conversez de mult tare, ne-am indragostit unul in altul si altele insa sintem tare departe unul de altul, si iata acum un baiat care lokueste chiar aproape de mine sintem vecini mi-a propus intilnire care eu demult asteptam si am acceptat ce as putea face pe care sa-l aleg, ziceti-mi va rog...

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

O relatie inseamna mai mult decat sa vorbesti la telefon...eu zic ca daca iti doresti o reletie adevarata sa ii dai o sansa baiatului care locueste aproape de tine, cine stie... poate o sa te surprinda in bine.

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Alege-l pe cel cu care ai fost la intalnire.Relatiile platonice sunt bune intr-o anumita masura, dar nu iti dau implinirea pe care ti-a confera o relatie pe bunehee hee

Elianna
| Elianna a răspuns:

Alege-l pe cel de langa tine. E mai practic. Daca nu merge... este cel de la distanta!

| kaya a răspuns:

Relatiile la distanta nu prea dureaza asa ca alege-l pe cel care e aproape de tine daca el ti-a dat intalnire e semn bun si daca ai asteptat acum nu te mai gandi si fa-ti viata ta, lasa-l pe cel de la distanta, eventual ramaneti prieteni dar nu spera la mai mult.Numai bine si succes in a alege baiatul potrivit

| YukiMrM a răspuns:

Relatiile la distanta nu tine, dar nici sa nu crezi ca va merge sa ii ai pe amandoi ca daca incerci asta ii vei pierde pe amandoi!

alege-l pe cel care simti si crezi ca este alesul happy

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Pai ideea e ca daca cel cu care conversezi de atata timp nu e prietenul tau oficial, nu vad nimc rau in a iesi cu baiatul care locuieste lnga tine.

| Filly_6570 a răspuns:

Lasa inima sa decida, raspunsul trebuie sa il simti nu sa il gandesti

| annie_9752 a răspuns:

Sincer, chestia asta cu dragostea de la o varsta frageda mi se pare complicata.Adica,eu zic sa te gandesti daca ai de gand sa iti petreci restul vietii cu vreunul dintre ei.Nu mi se pare prea frumos sa ii incerci; iar ceilalti nu prea te pot ajuta! Depinde de ceea ce simti, de ceea ce iti spun inima si mintea!

Sper ca ti-am fost de ajutor! Mult succes!

| Aviiana a răspuns:

Alegel pe care il vrei tu(pe care il iubesti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa-i ranesti pe niciunul, ii poti refuza politicos pe amandoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce-ti spune inima?" ar fi o veche zicala, dar cum au zis si ceilalti relatiile la distanta nu tin. Dc? Ptr. ca el va intalni in anturajul sau alte fete mai apropiate si ar putea sa te pereseasca. Deci. alege-l pe cel care ti-e mai aproape!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info filme online subtitrate in romana www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe primul.

| julieta_love explică:

Pai da iata toti ziceti foarte corect insa tin la ambii tot una...mai ales pe cel de la distanta ...nu iubesc sa ranesc pe cineva.si de aceea nu stiu cum sai lamuresc

| julieta_love explică:

Da de ce pe primul? anonim?

| Valerica_6851 a răspuns:

Alegel pe care simti c-al iubesti cu adevarat. Icearca poate ai noroc!

| hoocker a răspuns:

Nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard! Ar trebui sa ai grija cu intalnirile de pe net! Se intampla foarte multe de la astfel de intalniri se de cele mai multe ori... destul de tragice!