| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Sall, asta e o intrebare pentru fete : ai voie sa faci sex cand ai ciclu?

Răspuns Câştigător
| aanny a răspuns:

Normal ca da si e inca bine deoarece nu vei ramane insarcinata si nu trebuie sa folositi prezervativ.pe de alta parte e cam neplacut deaorece poate murdarii cearceafurile sau canapeau sau neplacut pentru partener. daca el nu are probleme cu asta atunci e norocul tau.dar iti sugerez sa te documentezi mai bine.eu stiu ca in timpul ciclului peretele si ovulul se elimina deci nu are ce sa se fecundeze... sper ca te-am ajutattongue

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Cine spune că nu? Ai voie dar nu ţi-aş recomanda. Mai bine aşteaptă până trece, decât să se murdărească şi celălalt şi să nu vă puteţi satisface reciproc, mai bine nu. Plus că durerea o să fie mai mare...

| mona a răspuns:

Daca ti place si crezi ca e igienic s o faci pe ciclu eu nu mai zic nimic, nu i vorba daca ai sau nu voie pentru ca oricum o faci daca vrei

| χƒяυмυѕιкαχ explică:

Mersi pentru raspunsuri