| IuliaRAWR a întrebat:

Sall.azi e vineri, luni trebuie sa ma duc la scoala sa ne cunoastem pentru ca pe mess suntem impreuna. dar el vrea ca din prima zi sa ne mozolim si eu n-am mai sarutat in viata meA...AM 12 ANI SI am emotii...nici nu stiu cum arata poate ca e prea scund prea inalt,, am emotii ziceti-mi niste sfaturi plzz

Răspuns Câştigător
| Muppet a răspuns:

Cum esti cu el daca nici macar nu il cunosti si nici nu stii cum arata?laughingO sa intelegi mai tarziu ca o relatie nu o ai doar sa fii in rand cu lumea! Si la 12 ani ai si alte prioritati nu stiu pentru ce iti trebuie cineva cu care sa te „mozolesti".

Referitor la intrebare azi e joi si la primul sarut lasa-l pe el sa te sarute. Lasa-te purtata de val.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Azi e joi, mai intai il vezi si dupa aia vezi ce faci.

| IloveME a răspuns:

Azi e joi nu? p mess s pot primi si poze si doar la scoala inainte sa-l sarutzi iti vei da seama daca iti place cum arata sau nu.cat d faza cu sarutu lasate purtata d val.toti am trecut p aici.ii emotzionant!

| emchristina a răspuns:

Un sfat: lasa-l doamne in pace ai 12 ani si umbli dupa baieti? ok nu te supara da esti pre micatongue daca tot vreti sa va "mozoliti"laughing zii sa te invete ca doar pentru toate exista un inceputhappysi azi e joi nu vineriwinking.

| ania a răspuns:

Cum poti considera ca esti impreuna cu cineva pe care nici nu l-ai vazut si deja esti si gata sa te mozolesti cu el? Ai toata viata inainte de ce atata graba? Primul si singurul baiat pe care l-am sarutat, la 23 de ani, a fost sotul meu, cu cateva luni inainte de nunta si n-am pierdut nimic. Cu cine esti in concurs? Ma doare sufletul cand te vad cum pui problema!

| aurelianmarius a răspuns:

Mai nu te supara pe mine dar cati ani are baiatul ala daca are peste 15-16 vrea sa fie cu tine expresss pentru mozoleli si cine mai stie. Sfatul meu e sa mai astepti pana pe la 14 ani dupa care sa incepi o relatie.

| pjr a răspuns:

Pai ii spui sa iti trimita poze cu el.
Si cand te vei intalni cu el te va saruta...si la primul sarut toata lumea are emotii.e ceva normalhappy

| GoldenBrau a răspuns:

In primul rand azi e joi.maine e vineri. in al 2-lea rand, el cati ani are?

| IuliaRAWR explică:

El are 12 ani, ca mine si da, e joi scuze

| docico a răspuns:

Trebuie mai intai sa il cunosti si in realitate