| xAnDyBoYx a întrebat:

Sall.Caut o prietena nu ma intelege-ti gresit. Vreau sa stiu ca vorbesc si eu cu o fata. Vreau sa socializez cu fetele.Am 11ani.Caut o prietena inttre 10-12ani.Sunt destul de scund.Sunt blond cu ochi albastri. Dati-mi Id daca sunteti interesate fetelor! Ca sa stiti nu sunt un obsedat dala care sta toata pe capul vostru si ve-ti observa ca-s dragut si ca vorbesc frumos.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te apuci de fete acum cand vrei sa-ti scoti bacul nici nu mai ai chef de invatat deoarece te vei gandi numai la ele si alte tampenii. Nu dispera ca va ajunge vremea sa o intalnesti pe aia cand vei ajunge barbat.

| NatureSelf a răspuns (pentru mgtow):

Nu te obosi, pierzi vremea.

| mgtow a răspuns (pentru NatureSelf):

La ce te referi?

| NatureSelf a răspuns (pentru mgtow):

La copiii astia, e plin netu de ei.

| NatureSelf a răspuns:

Cautale un psiholog la parinti, tu te simti singur vrei cineva in aproape mereu. Dece la 12 ani? parinti tai sunt mereu plecati, si cand sunt acasa nu-ti dau iubirea necesara.

| AnneIsHere a răspuns:

Auzi oi avea eoo 11 ani da, pe mine nu ma duci mai, pune o poza cu tine si mei vorbimlaughing Trebuie sa spui de unde esti mai intai...

| xAnDyBoYx explică (pentru AnneIsHere):

Daca vrei sa ne cunoastem baga-mi email-ul:AndyBoyTheWarrior@yahoo.com.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU nu este sait de matrimoniale.

| larisa69 a răspuns:

Pfff varzalaughing nu ma intereseaza daca vb frumos sau urat. copile, tu alta oocupatie nu ai? ai 11 ani, ocupate de jocurile tale copilaresti de varsta ta si lasa fetele ca nu sunt de tine.

Răspuns utilizator avertizat