| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Sall ce sa fac. am o colega in calasa care cred ca ma iubeste da eu o iubesc si imi place mult de ea si cum am zis nu stiu daca ma iubeste sau nu si ciudat da am o iubita si nu de mai mult de 2 saptamani suntem impreuna oare cum sa aflu daca colega mea daca ma place si cum sa fac sa nu se supere iubita mea cel mai bun rasp primeste funda.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

,, ma iubeste'' mi se pare un cuvant cam mare. poate doar te place!
ce varsta aveti?

| PriiNcess a răspuns:

Crezi ca te iubeste? ai citit ce-ai scris inainte sa publici? eu n-am inteles ce-ai scris sincer.cum adica "cred ca ma iubeste da eu o iubesc si imi place mult de ea si cum am zis nu stiu daca ma iubeste sau nu" pe bune acum.nu ca vreau sa te judec. dar totusi. eu zic s-o lasi in pace.nu stii ce vrea si ai si prietena.nu mi se pare corect pentru ea s-o parasesti pentru alta despre care nici nu stii daca te place.

| adysor_2849 a răspuns:

Iara tu cel analfabet laughing laughing! Gandeste ma inainte sa scrii.

PS
Intr-o neintelegere, lupta corect!
Nu insulta(cum ai facut cu mine)

| Yvi a răspuns:

Pai:daca iti iubesti colega inseamna k vrei s fii cu ea,k nu poti sa-ti iubesti colega si iubita in acelasi timp,trebuie sa fie una dintre ele, deci iti iubesti colega; atunci vb cu iubita ta ii spui totul si incearca cu colega, cu aman2 nu merge,risti sa ramai fara niciuna,si incearca sa aflii daca colega te iubeste si ea; cum? asa:fi dragut cu ea,atent,ajut-o cand are nev de cv,stai o ajuti daca poti,te comporti frum ii acorzi multa atentie,fa-o mai intai sa vada k totusi o placi ptn, si u, chiar daca o placi mai mult,in general fi dragut, ii vb frum, si trebuie s te placa la un moment dat. baftawinkingwinkingwinking