| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Cum imi dau seama daca o fata ma place? si cum pot sa o fac sa stea cu mine (am 12 ani)

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Buna!
Fiecare avem un caracter aparte si reactii diferite in anumite situatii. Unele fete stau pe langa persoana cu pricina, altele mai timide se indeparteaza de acea persoana asteptand ca baiatul sa le spuna ca le simpatizeaza si impart secretul numai cu o prietena. De obicei, fetelor le sclipesc ochii si zambesc. Multe se inrosesc la fata cand sunt in preajma ta.
Succes!

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Bai mr. dickhead cresti dracu la 12 ani vrei sa ai deja gagici?laughing fetele la varsta asta stau la papusi si etc (asta daca nu cumva sunt tiganci sau au fost crescute in mijlocul razboiului si sunt ceva gen rambo) mai cresti pnm!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai vorbeste deschis cu ea. ori ii dai de 1 martie ceva, ori o rogi sa vina cu tine pana la un prieten, stai mai mult cu ea.si daca iti zambeste mereu, sau cand e prin preajma ta e mai zambareata, ins ca te place

| NoChanceForUs a răspuns:

Ah...vrei deja de la 12 ani? Mi se pare ca esti cam "tanar". Sincer. Poate ar trebui sa fiti amici, nu cred ca poti avea vreun sentiment acum ca sa zic asa.Nici hormonii nu s-au trezit bine ca sa zic asa.

| Ciprian a răspuns:

Daca vorbeste des cu tine, daca sta pe langa tine, inseamna ca te place. Daca vrei sa stea cu tine, bag-o in seama, vorbeste cu ea si spune-i ce simti.

| robychan a răspuns:

Pai depinde... daca iti face ochi dulci adica se uita asa la tine cu ochii intredeschisi te place... intreab-o daca vrea sa iesiti la un suc si daca zice da categoric te place daca zice nu nu happy scuze asa fac si eu happy