| Andrei296 a întrebat:

Sall deci vreau sa va pun o intrebare legata de o relatie...
Deci la liceu la mine a avut loc o petrecere cu o tombola si niste donati catre o scoala etc doar cu clasa mea.
Am adus un arici pentru ventrilogi si m-am dus cu el la toate clasele si toti veneau dupa arici sa se joace si ei si asa mai departe m-am dus la o clasa mai mare si acolo aveam un prieten si m-a vazut o fata cu el si ma alergat prin toata scoala pana la urma m-a prins si ca sa iau ariciul am loato in brate si mai ca imi zicea ca ii puneam mana pe sani.
Dupa scoala am iesit mai tarziu ca am fost de servici am vazut un coleg cu doua fete si ne-am dus ca sa-l batem pe unu mai mare cu alti 2 asa am alergat n-am reusit nimica intre timp era si fata pe care imi luase ariciul.
In final baieti au plecat si am ramas eu cu fetele cand am vazut ca a lasat mana mai moale ia-m furat ariciu.
Intre timp ea mi-a spus ca daca ii dau ariciul inapoi ma pupa.
I l-am dat dar mai greu, m-a intrebat daca vreau sa ma mai pupe si ia-m zis da.
Ma pupat pe obraz o fata a spus ca nu are curaj ca ia sa ma sarute pe buze m-a sarutat pe buze dupa prietena iei a spus nu a vazut si ia mai aratat odata.
Am plecat acasa ma gandeam sa ma intorc sa-i cer nr. de telefon dar cand ma duc la piata le vad.
Prietena ei ma intreaba daca vreau sa ma combin cu respectiva ce ia-m lasat ariciul.
Am spus da dupa seri lungi si la scoala etc.
La liceu primele 3 zile eram mai moale deoare colegi nu stiau dar la sfarsit in ultimele doua zile si la scoala era o (relatie) reusita.
Mi-a spus povestea vieti ei ia din pacate fumeaza...
Nu a reusit sa ma bage in anturaje stati linistiti.
Din clasa a cincea era o alta persoana cuvantul normal nu mai exista la ea.
Dar e este cea mai frumoasa fata din tot liceul si e su desteapta. Dar ieri adica sambata pe data de 15 am fost cu baieti am vazut-o pe strada cu o fata care o cunosteam din momentul ala eu nu mai existam cand a plecat m-am dus sa o sarut si aia delanga a ramas ce ma?
Ce vrea asta?
Acum nu stiu daca sa mai stau intr-o relatie cu ea sau nu eu vreau sa ma gandesc la teza si nu altceva.
Va vreau parerile si sa-mi spuneti ce sa fac. "prieteni,, imi spun sa ma despart de ea dar situ ca sunt si gelosi va astept raspunsurile DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Aleqa a răspuns:

Din cate am inteles eu din tot ce ai scris (as aprecia daca ai scrie mai corect si cu semne de punctuatie), te-as sfatui sa ai o discutie cu ea. Nu poti sa iti asculti "prietenii" daca consideri ca sunt gelosi si nu iti vor binele. Daca o sa discuti cu ea si n-o sa vrea, e clar ca s-a saturat. Si atunci esti sigur ca trebuie sa te desparti de ea. Pana la urma, degeaba e frumoasa daca e proasta.