| AlexGreen a întrebat:

Sall din nou.Deci am inceput sa plac o fata si as vrea niste idei cum so cuceresc. Funda pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Intrebare clasica pe TPU laughing.
Incepi prin a vorbi cu ea.
O intrebi ce ii place, ce hobby-uri are, ce muzica asculta, toate preferintele ei. Dupa ce stii toate lucrurile astea iti va fi foarte usor sa vorbesti ceva cu ea.
Trebuie sa ii zambesti, sa o faci sa rada, sa o atingi cateodata, sa o faci sa se simta bine in preajma ta.
Daca se va simti bine atunci va vrea sa mai iasa cu tine si asta e foarte bine.
Propune-i sa va intalniti, dar la prima intalnire ar fi indicat sa o tii de mana sau cand stati unul langa altul sa o imbratisezi sau chestii de genul asta; sa ii arati ca tii mult la ea, va aprecia lucrul asta.
Bafta!

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

O inviti la un nectar de castravete

| ZiZan a răspuns:

1. Sa fii tu insati, sa nu incerci sa pari altcineva
2. Sa fii cat mai dragut cu ea
3. Sa vizitati lucruri frumoase : sa mergi la cinema sa vedeti un film.
4. Sa o faci sa rada
5. O intrebi ce ii place, poate aveti interese comune si discutati despre ele.
6. Incearc-o sa o alinti, fetelor le place asta, tocmai de asta zic.
7. Nu incerca sa o saruti de la prima intalnire ai putea sa o iei pur si simplu de mana. Apoi cine stie, numai in cazul ca vrea ea sa te sarute atunci da.dar depinde acum il poti face si tu atata timp cat crezi ca ai cucerit-o, sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| MyhaiNeacsu a răspuns:

1.cb cu o prietena de a ei(parerea mea e sa nu fie cea mai buna prietena)
2. date la ea(dac esti mai tupeiststraight face)
3.bag-o in seama cu chestii de genu buna sau mergi cu ea acasa (dac poti)
INCEARCA SA TE APROPI DE EA FRATE! BAFTA! FUNDA:d