| Caddy_1153 a întrebat:

As vrea sa cuceresc o fatahappy si nu stiu cum sa-i spun ca o plachappy

2 răspunsuri:
| QuizMaster a răspuns:

Spuneio direct. Daca o inviti,poate ca o sa fie ocupata, poate ca nu o sa vrea, poate ca o sa te ignore.E mai bine asa.Sau daca tot vrei sa o cuceresti intrand intr-o discutie cu ea, gaseste lucruri pe care le aveti in comun(o excelenta tema de discutie).

Funda?

| Ghefoo a răspuns:

Parerea mea : Invito intr-o seara in oras. bei ceva ca sa prinzi curaj si poti sa-i spui. daca nu vrei asa invit-o la o plimbare prin parc si intra intr-o discutie cu ea despre asta.