| anonimguy3 a întrebat:

Sall. E fata la mine in clasa de care imi place si de un an nu mai ma lasa. Tot anul trecut am stat cu ea.Si faceam nu mai prosti. Acum suntem cls a-6 si e si mai perversa decat era: ma alinta cu Mihaiii zici ca asi futeo-n cur, ma intreaba in gafaieli daca mi s-a sculat, imi zice sa o iau in brate, sa stau cu ea, in ore se uita cate 1min-2 pe reprize la mine, se baga inseama degeaba cu mine, si anul trecut intruna dadea semne ca vrea sa o ***! si vreau sa stiu daca vrea o relatie cu mine! Ajutati-ma va rog...

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Vrea relatie cu tine

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca vrea o relatie cu tine, intreab-o si tu

| Aleqa a răspuns:

E clar ca vrea ce vroia si anul trecut. Mai bine las-o sa se uite la acadeaua altuia, ca presupu ca tu o iubesti pentru ce e ea, nu pentru ca vrei sa i-o tragi.
Sfatul meu e sa ii spui in fata ce simti pentru ea, sa o intrebi ce naiba vrea de la tine si sa observi si tu singur reactia ei.
Bafta...

| unknownn a răspuns:

Vrea s-o fu*i!
E obsedata!
Nu merita o relatie!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, cred ca nu e genul potrivit de relatie pentru varsta voastra.Trivialitatea si asemenea comportament nu are nimic de a face cu altceva decat cu niste copilarii prea exagerate.

| Smileygirl23 a răspuns:

Sunteti in clasa a 6a si ea vorbeste de parca ar fi ultima curva de pe trotuar? eu zic sa ai grija ce fel de fete iti plac. Sunteti amandoi inca copii, ar trebui ca o "relatie" la varsta asta sa fie mult mai inocenta si plina de emotii...

| Mlov3u4ever a răspuns:

Te place foarte mult. La varsta asta e cam mica pentru relatii sexuale.Ai grija de ea.happy Bafta

| Dafuq200 a răspuns:

Nu sti ce sa faci? Fratee, da-mi-o mie ....la ce scoala esti si ce clasa ca vreau s-o vad, are facebook?, da si mie numele ei de facebook