| Baghira a întrebat:

Sall. Este un baiat de care imi place. Eu mergeam la engleza impreuna cu el si de atunci imi place, dar el nu mai merge la engl.Anul acesta m-am mutat la alta scoala si l-am gasit. Mai este o prietena si ei tot ii place de el. Ea mi-a spus mie ca el a spus ca eu sunt copilaroasa. Dar cand am vorbit cu el pe odnokasniki el a spus ca nu a spus asa ceva. Si prietena mea a mai spus asa fel de lucruri. El mia mai spus multe lucruri amuzante. Ce credeti ii place de mine? Daca nu ajutati-ma sai place de mine. Ms.

3 răspunsuri:
| Mlov3u4ever a răspuns:

Ori prietena ta minte(daca ar face asta nu s-ar mai numi prietena), ori baiatul.Incearca sa aflii de cine ii place lui apoi mai vb.happy..pa-pa

| Baghira explică (pentru Mlov3u4ever):

El a spus cai place putin de prietena mea.

| Mlov3u4ever a răspuns (pentru Baghira):

Pff..Incearca sa-i demonstrezi k si tu il placi, apoi lasa-l sa aleaga dintre voi 2.In dragoste totul e permis!winkinghappy