| kiib a întrebat:

am si eu o nelamurire. am facut dragoste cu prietena mea pentru prima data. ea mi-a spus ca este virgina si o cred. ideea este ca inainte de penetrare,eu i-am mai facut sex oral si niciodata nu i-am gasit himenul, chiar daca mi-am bagat degetele cu totul in vaginul ei. in timpul actului sexual nu a curs pic de sange si totodata mi-a spus ca o doare foarte tare. cu toate acestea ea a avut si un orgasm. dupa orgasm am continuat si din nou a spus ca o doare. ca sa o citez,, e durere cu placere". m-am gandit si la varianta himenului elastic, insa eu nu am simtit nimic cu penisul atunci cand am penetrat-o. pot simti himenul chiar daca e elastic? ce parere aveti despre aceast lucru?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-a mintit mai fecioras laughing si ai sa mai prinzi curve ca ea

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu sunt stramta dupa 2 ani.Si nici mie nu mi a curs sange atunci...mi a curs a doua zi dar iubitul meu a simtit ceva acolo...

| Emilian65 a răspuns:

Din cate spui tu, cred ca nu mai este virgina. Dar, daca tie iti place de ea, continuati relatia.

| Alcyon a răspuns:

Eu cred ca te minte.Numai in romane au femeile orgasm din prima.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Era virgina, in urechea stanga ca in alte locuri deja era uzata bine. Macar avea rodajul facut si nu ai avut tu de munca la ea. laughing

| Suck a răspuns:

Tind sa cred ca a mintit.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Avand in vedere ca ne scrii asta, nu prea pare ca o crezi. Nici eu nu prea cred. Cu tot cu himenul elastic, nu cred ca ar fi putut sa aiba orgasm din prima. Era "stramta" macar?
Mai bine vorbesti cu ea, ii explici ca e un regula daca nu mai e virgina, dar ca te doare mai mult minciuna decat faptul ca n-ai fost primul. Nu ca ar fi adevarat, dar poate asa o convingi sa marturiseasca.

| Crash0 a răspuns:

Nu mai asculta la rautaciosi.Conteaza nistte detalii care sunt semnificative.De cat timp sunteti impreuna, daca inainte de asta aveai incredere in ea sau nu, dupa cat timp ati facut sex, care a fost intervalul de timp pana ai introdus penisul in vagin pentru ca daca a intrat gen super usor ca sania pe zapada ...atunci e lesne de inteles DAR tu ca baiat/barbat ar trebui sa iti dai seama, asta in cazul in care erai virgin cand s.a intamplat
daca nu erai, trebuie sa te iei dupa intuitie! Instinctul primeaza iar raspunsul e numai la tine
Nu in ultimul rand, trebuie precizat ca nu trebuie neaparat sa sangereze. Exista o multime de tipuri de himene. Dezvirginarea se poate produce si in copilarie in timpul unui accident!
De asemenea conteaza varsta ta si a ei!
Insa citind mai atent mesajul tau ai facut o mare greseala spunand ''niciodata nu i-am gasit himenul, chiar daca mi-am bagat degetele cu totul in vaginul ei''
nu e posibil asa ceva! himenul l-ai atins cand ti-ai bagat degete in vagin
Tiind sa cred ca deflorarea s-a produs atunci in cel mai bun caz sau era prea excitata din cauza sexului oral
''eu i-am mai facut sex oral si niciodata nu i-am gasit himenul, chiar daca mi-am bagat degetele cu totul in vaginul ei''
himenul nu se gaseste!
Doamne fereste
Concluzie: banuiesc ca esti copil si iti recomand sa te mai documentezi pentru ca faci niste mari greseli de teorie
iar ea e posibil sa fi fost 50/50
Raspunsul e numai la tine

P.S. CITESTE MAI MULT DESPRE SEX SI VIATA SEXUALA, EXISTA O MULTIME DE INFORMATII PESTE TOT!

| Serban_Vlad_1997 a răspuns:

E la fel de virgina ca Alina...