| Hamsterica a întrebat:

Sall! Fratilor marti 19 iulie voi pleca la mare la saturn si ma tem sa nu fie multe alge ce parere aveti dau funda si vot cine ma ajuta si scuze categoria

2 răspunsuri:
| SagaKZX a răspuns:

Eu stau in Constanta si pe plaja din Mamaia si pe cea de la Modern nu e nici urma de alge.Se vede fundul foarte clar sunt si pesti.EU zic ca o sa ai noroc anul asta big grin!

| DantZa_5059 a răspuns:

Hey Salot! Fiecare isi are un punct slab de care ii frica. eu iti recomand sa nu te temi si sa inoti sa te scalzi cind poti tu de mult! Cind eram si eu mica apoi ma temeam si eu cind le simteam ca ma ating. Cei drept m-am speriat insa nu-i motiv de panika. Parerea mea ar fi ca trebuie sa te distrezi din plin iar frica trebuie sa o invingi cu un mik efort. (Funda ) happy