| PopStarInMyMind a întrebat:

Sall! Am intalnit un baiat in parc si mi-a placut foarte mult. I-am cerut id-ul si am vorbit cu el putin.As vrea sa fiu cu el, dar nu stiu cum sa-i spun asta! Si sunt sigura ca atunci cand o sa ma intalnesc cu el nu o sa stiu ce sa mai spun! Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu vrei să înţelegi că vârsta de 12 ani nu este bună pentru un prieten?
Ce-ţi fug ochii aşa de repede după ei?
Mergi la şcoală, băieţii/bărbaţii după 18-20 de ani, numai atunci ai să înţelegi de ce!
Pa, pa.

| Sov95 a răspuns:

Invita-l sa va mai intalniti. Nu grabiti lucrurile, lasa-ti-le sa curga de la sine. In dragoste nu trebuie sa grabesti nimic! Luati-o cu inceputul, cunoasteti-va, vorbiti, intalniti-va... apoi vezi tu daca va simtiti atrasi unul de celalalt puteti trece mai departe! succes

| Dana_3619 a răspuns:

Sa te impustiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i o sa te placa mai mult