| iMuzic a întrebat:

Sall
imi place tare mult de o fata si nu prea stiu cum sa o abordez...voi baieti care sunteti intro relatie cum ati reusit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii natural!
Daca nu vrei sa ii spui ca ai sentimente pentru ea si vrei sa amani momentul asta (la un moment dat,daca se va ajunge pana acolo,tot va trebui sa ii spui) ''arata-i'' asta prin gresturi.
Zambeste-i,alint-o,comporta-te frumos cu ea, priveste-o insistent, invit-o afara la plimbarica.
Gesturi minore si aparent banale, care inseamna foarte mult.
Daca ''iti face jocul'', poate si ea are aceleasi sentimente pentru tine.

Mult succes si un week-end cat se poate de frumos happy

2 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Hey buna.Cred ca cu un simplu buna,ce faci, si dupa niste intrebari despre ce gen de muzica asculta, filme preferate, poate degenera discutia la o chestie amuzanta cand ai fost cu gasca la film si s-a intamplat ceva, si e.t.c.Trebuie sa fi calm si relaxat cand vorbesti cu ea.SI sa o privesti in ochii.Fa-o sa inteleaga ca tu esti un baiat caruia ii poate spune orice, fa-o sa prinda curaj.O sa deveniti prieteni, si dupa o sa fiti intr-o relatie.Deobicei povestiile de genul asta incep de la o prietenie.winking. Intreab-o daca are cont pe TPU, ce ii place sa faca, hobby-uri e.t.c.Ai sa te descurci.Nu uita:Sa nu te pierzi, si fara balbait.Calm si relaxat ca nu o ceri in casatorie.Si daca va fi cu nasul pe sus si cam distanta, nu te opri.O vei cuceriwinkingInseamna ca nu e genul care se lasa asa usor.Bafta:*

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

intelege-o fi sincer iubeste nu minti nu te da maret fara bla bla bla¬! bafta