| Deeiutss a întrebat:

Sall la toti. ajutati-ma va rog si scuze ca n-am clarificat intrebarea mea in legatura cu baiatul de care imi place.Va rog cititi tot.Deci eu nu sunt in clasa cu el si odata am mers la un concurs.Si el era acolo fix pe randu de langa mine dar nu in dreptul bancii mele, cu una mai in spate.Se uita mereu la mine >8-iar cand intorceam ochii la el se uita in alta parte.Intrebarea 1:Inseamna ca ma place? Intro zi la scoala trebuia sa plecam acasa si era fix langa mine si se uita in ochii mei >>8-8- si imi zambea si eu faceam la fel.Intr.2big grinar asta ce inseamna? Si el iese in pauza cu prietenii sa zicem ca o data din 25 il prind singur.Cum sa-i zic ca vreau sa ne imprietenim fara sa ma fac de ras(ca dupa aia sa fim din ce in ce mai buni prieteni si la un moment dat sa-i dau oracolu meu devilplzzzzzz helppp cum sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| BomboanaCuCaramell a răspuns:

Pai. ai spus bine ca mai intai trebuie sa ii fii pretena, ca dwpa aia sa fii cu el la propriw. wnele fte sar de la necunoscute si incearca sa devina deja iubite. pai. din moment ce plecati aman2 acasa(asa s-a inteles) puteti vorbii p drum. faceti schimb de nwmere de tel. idwri, vbiti pe mess ( e mult mai usor decat fata in ffata pentru ca p mes nu ai kwm sa te balbai sau sa te inrosesti, etc) si imprieteniti-va. e de bine ca se uita la tine la concurs, si faptul ca nu avea twpew sa te priveasca in ochi inseamna ca e putin timidd love struck. si frte frms ca v-ati witat unu in ochii celuilalt. cateodata o privire sau un zambet poate conta mai mult decat cuvintele. good luckwinking and take it easywinking

2 răspunsuri:
| BomboanaCuCaramell a răspuns:

Ms pentru fundita :* sa imi spwi kwm a merssmug

| PaPi a răspuns:

Poate ca te place.:X Faza cu imprietenitulthinking, incearca sa afli ID-ul lui de messwinking. Pe mess ti-ar fi mai usor sa vorbiti pentru inceputchatterbox. Dupa aia.thinking tu decizi.whistling Funda?batting eyelashes