| Roxyr a întrebat:

Imi place un baiat (coleg de clasa ). Intr-o seara, ne intorceam dintr-o excursie, era tarziu, asa ca am pus capul in poala lui sa incerc sa dorm, iar el si-a adus mana din ce in ce mai mult langa a mea. Apoi m-a luat de mana si nu mi-a mai lasat-o pana acasa si se uita adanc in ochii mei si zambea. Dimineata urmatoare am incercat sa vorbesc cu el, dar a zis ca ma simte doar o prietena si ar fi putut face asta "cu aproape orice fata"... Nu stiu ce sa cred... Oare ce simte?

Răspuns Câştigător
| leonet09 a răspuns:

Tipu' te place, dar asa sunt baietii... stiu asta pentru ca asa sunt si eustraight face ai incredere in tine si incearca sa discuti k el...

6 răspunsuri:
| Caty5 a răspuns:

Cred ca te place, chiar daca nu vrea s-o arate!

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Pai daca a spus asa, poate ca asa e. Tu daca erai in locul lui, o dadeai pe fata la o parte?laughing
Si-n plus de asta, relatiile intre colegi nu sunt de bun augur.

| NigăNigăNigăNigăNigăNigăNigă a răspuns:

Pana la urma... ce baiat normal refuza o fata?!laughing

| Kilye a răspuns:

Probabil ca a fost doar un impuls de moment, din partea lui SAU acum nu mai doreste sa recunoasca ca te place! Fii mai atenta la comportamentul lui in prezenta ta si o sa-ti dai seama care din afirmatii e adevarata happy

| Roxyr explică:

El a insistat sa pun capul pe el...

| FlaviaA96 a răspuns:

Pai...si eu am trecut printr. o situatie similara si se poate sa te placa dar sa nu vrea sa iti arate. sau poate vrea ca tu sa ii arati o latura mai sensibila...Bafta!