| RedBull69 a întrebat:

Sall pun aceasta întdebare de pe contul verisorului meu cunosc o fata ne-am cunoscut pe streamgo am vb cu ea și deja a început sa ma întreaba daca am iubita am vb în privat cu ea pe Facebook ce credeti oare sa îndragostit de mine eu nu parca ma comport altfel si se vede ca mam îndragostit de ea prietenii ma tot întreaba ca ma comport altfel si zice ca nu e înca momentul sa ma gandesc la fosta prietena a observat si mama ca ma comport altfel nu stiu ce e cu mine oare chiar mam îndragostit de ea as vrea sa ii spun ce simt daca ma întrebat daca am iubită

2 răspunsuri:
| ManTheMan8 a răspuns:

Cu curaj, poate si ea te place

| Ladys00 a răspuns:

Intalneste-te cu ea. Iesiti in oras si vezi cum decurg lucrurile, iar la sfarsit ai putea sa ii spui ca iti place de ea si vezi daca sentimentul este reciproc