| catalin02 a întrebat:

Sall. Stiu ca este o intrebare de un mare tampit, dar de la o vreme nu stiu ce am patit. Am fost cu o fata mi-a dat papuci. Acum 3 zile jucam poker cu colegii ( pe pedepse ) pedeapsa mea a fost sa o sarut eu nu si nu sh pana la urma mi-am luat 500 de pestisori. Ea a auzit sh m-a intrebat dc nu am sarutat-o, eu am zis ca are iubit si nu vreau sa ma bag, ea ca cica nu am tupeu... sh am sarutat-o, dupa am aflat ca se despartise de respectivul in urma cu cateva zile. Azi m-am dat putin la ea... am sarutat-o, am stat numai impreuna pana a venit o fraera la mine sh tot imi punea intrebari tampite, dar venea din 2 in 2 minute si nu ne lasa pana la urma ea a plecat dupa nu ne-am mai vorbit deloc, insa ea i-a cumparat un mic cadou fostului ( nu stiu ce porcarie de pus la telefon). Acum eu nu stiu ce sa mai zic mai simte ceva pentru mine, mai putem fi impreuna?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu! Caută-ți altă fată!

| Cristiann25 a răspuns:

Isi bate joc de ea! Cauta alta si o sa-mi multumesti! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu cred, caută-ţi pe altcineva.
Te pup!

| WildDream a răspuns:

Se joaca cu tine, te tine pe langa ea in caz ca nu mai are vreo sansa cu fostul.