| alina_7796 a întrebat:

Sall sunt cu un baiat in clasa caruia ii place de mine si mi-a propus daca vrea sa fim impreuna i-am zis ca da dar nu neam intilnit din cauza ca nu eram in oras! problema e ca el e prietenul fostului meu si nu stiu ce o sa se intimple trebuie sa iau o decizie pina nu e prea tirziu ce sa fac? Help!happy

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce sa se intample? Fostul este DOAR fostul. Daca cel cu care vrei sa fii e prieten cu fostul, asta nu inseamna ca e o bariera in posibila relatie. Bafta!

pa, pa.

2 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Daca a-ti place asa mult de el te duci si gata. Ce treaba mai ai u cu fostul asa ca du-te.

| dany_3200 a răspuns:

Du-te draga la el! si dupa aia asisti la un k1