| NicoleCatalina a întrebat:

Un baiat care ma place vrea sa fie cu mine si eu vreau sa fiu cu el da eu m-am despartit de un baiat care eram si acu baiatul care ma place nu vrea sa ii zic fostului prieten ca suntem impreuna da.fostul sad mereu ma intreaba daca am pe altcinevasadsi eu nu stiu ce sa ii zic. si vreau sa imi ziceti voi ce sa fachappyhappykiss

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! in primul rand nu inteleg de ce baiatul pe care te place si il placi nu vrea ca fostul sa stie ca sunteti impreuna. Are ceva de ascuns? Minciuna are picioare scurte si odata si odata tot va afla si va fi supartat ca l-ai mintit.Nu cred ca este un lucru ce trebuie ascuns deci vorbeste cu baiatul pe care il placi si ai o discutie cu el si cerei un motiv intemeiat pentru care nu vrea sa se afle pentru ca tu esti despartita de fostul.succes

| カルメン a răspuns:

Pai pana la urma va afla si daca il minti nu e frumos si mai bine ii spui adevarulwinking sti ca minciuna are picioare scurtebig grin