| Spike12 a întrebat:

Acum câteva zile m-am îndrăgostit de o fata, o iubesc dar mi-e frică să îi spun ce simt. Ce credeţi că ar trebui să fac?

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Intra in vorba cu ea, si cand crezi ca o cunosti, fa tu primul pas si spune-i ce simti pentru ea! Nu te intimida, fa-ti curaj si spune-i! Nu iti va da nimeni in cap daca o faci.hee hee

Bafta!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca ar trebui sa lasi frica deoparte si sa-i spui ce simti

| neutrino a răspuns:

Sa nu-ti fie frica sa o iubesti in continuare. Pentru aceasta nu-ti trebuie acceptul ei.

| h3r a răspuns:

Să mai aştepti, încă nu e momentul potrivit.

| crazyinlove a răspuns:

Marturiseste-i adevaratele tale sentimente pentru ea, intr-un loc mai retras.