| MegaLun a întrebat:

Buna TPU mai demult am cunoscut o fata si mi-e dor de ea a tunci n-am avut curajul sa ii spun te iubesc de fiecare data ma emotionam si imi era si frica daca spunea nu am avut sansa sa o revad acum cateva zile dar nu m-am dus imi era frica sa ma duc sa ii spun si acum ma simt singur ce sa fac?

1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

Bună,
În primul rand, nu o iubeştihee hee. Pentru că iubirea nu vine aşa cum baţi din palme, probabil o placi.
Sfatul meu e să vorbeşti cu ea, pentru că "După ruşine nu bei apă",winking