| telefon123 a întrebat:

Sall tpu.Am 13 ani si am penisul de 14cm in erectie si 9-10 moarta.....Este o marie normala pentru varsta mea?(mentionez ca dau laba cam de 3-4 ori/zi cateodata si de 5-6)Multumesc!

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Şi când o să-ţi faci iubită o să te bată că termini în maxim 1 minut.

| Bogdan1o a răspuns:

Cam mult cu masturbarea.fa mai rar, odata pe zi ajunge
cat despre marimea penisului e si aia normalawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu ia foc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Moorrolling on the floor))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Totusi mai usor, esti doar un copil acumlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mwaaaiii, m-ai facut sa ma simt gelos la cat de harnic esti, in privinta marimii nu te ingrijora, te inscrii in parametrii normali dar las-o mai usor cu friction member ca pe parcurs o sa ai probleme, odata de doua ori mai treaca mearga

| Denis777 a răspuns:

Da e normal, inseamna ca in viitor o sa ai cateva benefici in plus

| ToffyNR1 a răspuns:

"moarta"?"laba"?"de 3/4 ori pe zi cateodata si de 5/6"? frate tu nu te mai saturi, las-o mai usor ca nu ajungi departe asa? vrei sa iti atarne pana la genunchi sau ce vrei? crezi ca daca te masturbezi atat de mult iti creste foarte mare? oricum e normala marimea, dar totusi ti-ai masurat-o?

| thestyle a răspuns:

Joco del mano...***-n gura de labagist...laso mai usor frate..crezi ca iti creste mai mare.o omori in crucea mati

| robertbora a răspuns:

Labagiulelaughing))))))))))

| IonelDominantDeBlonde69 a răspuns:

Cand ti-au dat sfarcurile? Mersi

| moonchild9 a răspuns:

Pfaii. ce oameni. Succes cu sexu peste cativa ani. :]

| xDanielx1998 a răspuns:

Bai disperatule daca continui tot asa ipotenta scriie pe tine pe la 23-30 de ani lasa mai moale cu laba de 4 ori pe sapt e de ajuns