| SexyBoy998 a întrebat:

Am 13 ani si sunt in clasa a VI-a
Problema este ca imi place de o fata din clasa mea. S va spun cum a inceput:
-in clasa a V a fost prima oara cand am vazut-o si i-am spus in fata ca o plac si cand i-am spus nu prea a reactionat intr-un mod pozitiv (cred ca deoarece eram nou in acea clasa)
-acum in a VI-a cand am fost in excursie am jucat fantanele(jocul care trebuie sa pupi pe obraz, frunte...) si am cazut cu ea si m-a pupat de 10 ori pe buze fara sa se oftice iar cand a fost la alti baieti s-a ofticat cand trebuia sa-i pupe pe obraz.

-Si in timpul orelor uneori ea se uita la mine, iar eu ma uit pe peretii clasei vazand-o cum se uita

PS: va rog sa-mi spuneti daca ma place sau nu.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| celmaibunlaraspunsuri a răspuns:

Insista. Cheam-o in oras cum ti-am spussi fii sincer cu ea, spune-i tot ce simti pentru ea. Si ii faci complimente gen "atucni cand sunt cu tine sunt un om mai bun" ii spui ca ii sta parul bine, ca e imbracata frumos si incearca sa vorbesti mai putin despre tine si mai mult despre ea, iar apoi, o intrebi daca ii place de tine si daca e adevarat ca are o relatie cu altcineva.big grin

6 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Te place.

| VADIq a răspuns:

Te place! Actioneaza mai departe big grin

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Dapbig grin
daca se simte bine cand te saruta si se simte jignita cand da o mica afectiune altora si se uita la tine pe furisi da te place

| MoD3M a răspuns:

Frate. Acum te place dar nu iti fa planuri pe lunga durata. Si eu sunt in aceeasi clasa. Mie sincer imi place de toate fetele. Am fost cu toate si acum am incercat cu fetele mai mari.winking Relatiile sunt intr-o continua miscare la varsta astawinking Combina-te cu ea si reci la alta dupawinking Sfatul meuwinking

| celmaibunlaraspunsuri a răspuns:

Te place.dar nu fi asa sigur. Mai intai invit-o la un suc in oras si stati de vorba, spune-i ca tu o placi mult, si daca si ei ii place de tine.Doar atunci vei sti daca te place cu adevarat. FUNDA?big grin

| SexyBoy998 explică (pentru celmaibunlaraspunsuri):

Dar ea spune ca are prieten pe unu' din a 7 sau 8(nu stiu exact) si eu as credeo deoarece am vazut recent un sms pe telefonul ei unui baiat si ii spunea "Ce faci uby?" dar am uitat vad data trimiterii

| celmaibunlaraspunsuri a răspuns (pentru SexyBoy998):

Insista. Cheam-o in oras cum ti-am spussi fii sincer cu ea, spune-i tot ce simti pentru ea. Si ii faci complimente gen "atucni cand sunt cu tine sunt un om mai bun" ii spui ca ii sta parul bine, ca e imbracata frumos si incearca sa vorbesti mai putin despre tine si mai mult despre ea, iar apoi, o intrebi daca ii place de tine si daca e adevarat ca are o relatie cu altcineva.big grin